Výsledky jednotlivých závodů uplynulých období najdete v záložkách níže.

A jaké je shrnutí poslední "archivní" závodní sezóny jednotlivkyň, tedy jara 2017?

 

Na jaře 2017 jsme se účastnily 15 závodů a odvezly jsme si z nich celkem 64 individuálních medailí (25 zlatých, 17 stříbrných a 22 bronzových). Uspořádaly jsme již 23. ročník našeho závodu v základním a kombinovaném programu Baby Cup 2017, jehož se zúčastnilo 230 závodnic ze 14 oddílů moderní gymnastiky.

Získaly jsme 5 titulů přebornic města Brna v základním programu (Laura Zornik, Sára Bublová, Zuzana Švejdová, Klára Kocourková a Nicole Dadáková). Na oblastním přeboru Jihomoravského a Zlínského kraje vybojovala titul oblastní přebornice Laura Zornik. Na Mistrovství republiky se probojovalo 6 našich závodnic (Lucie Říhová, Lada Šťovíčková, Zuzana Švejdová, Adéla Burýšková, Nicole Dadáková a Hana Brožková), 2 závodnice byly prvními náhradnicemi pro postup na Mistrovství (Veronika Šimlová, Karolína Kašparovská).

Titul vicemistryně ČR v základním programu vybojovala mezi děvčaty ročníku 2008 a 2009 Lada Šťovíčková a i ostatní naše závodnice krásně reprezentovaly náš oddíl a svými výsledky přispěly k dobrým výsledkům družstev Jihomoravské soutěžní oblasti. Na celkovém 3. místě se spolu s ostatními závodnicemi družstva JM 2 umístily Zuzka Švejdová a Adéla Burýšková.