Jaro 2015

 

Kohoutovický pohár (31.5.2015)

0. kategorie, 2008 (6 závodnic)

Lada Šťovíčková - 1. místo

Sára Zitterbartová - 2. místo

Antonie Škodová - 4. místo

Kateřina Pozdníková - 5. místo

 

1. kategorie, 2006-2007 (10 závodnic)

Barbora Bayerová - 3. místo

Nikola Straková - 5. místo

 

2. kategorie, 2004-2005 (4 závodnice)

Nela Kameníková - 2. místo

 

Kategorie III. VTp, 2004-2006 (7 závodnic)

Barbora Neužilová - 4. místo

Veronika Gerišová - 5. místo

 

Kategorie II.VTp, 2002-2003 (11 závodnic)

Marta Klobásková - 4. místo


 

Oblastní přebor KP (24.5.2015)

Kategorie III.VTp, 2004-2006 (25 závodnic)

Barbora Neužilová - 10. místo

Veronika Gerišová - 15. místo

Tereza Balážová - 20. místo

Julie Ondrová - 23. místo

 

Kategorie II. VTp, 2002-2003 (21 závodnic)

Marta Klobásková - 6. místo (2. náhradnice na MČR)


 

Oblastní přebor ZP (23.5.2015)

0. kategorie A, 2008 (29 závodnic)

Lada Šťovíčková - 6. místo

Sára Zitterbartová - 22. místo

Antonie Škodová - 23. místo

 

2. kategorie, 2004-2005 (26 závodnic)

Nela Kameníková - 9. místo

Klára Kocourková - 13. místo

Denisa Martinková - 20. místo

Michaela Sobotková - 22. místo

 

3. kategorie, 2002-2003 (16 závodnic)

Adéla Burýšková - 7. místo

Sabina Ognarová - 14. místo

Karolína Kašparovská - 16. místo

 

4. kategorie, 2001 a starší (14 závodnic)

Martina Brožková - 9. místo

Nicole Dadáková - 10. místo

Hana Brožková - 11. místo

 

 

Zlínský střevíček (16.5.2015)

0. kategorie, 2008 (21 závodnic)

Sára Zitterbartová - 8. místo

 

1. kategorie, 2006-2007 (27 závodnic)

Zuzana Švejdová - 14. místo

 

2. kategorie, 2004-2005 (26 závodnic)

Nela Kameníková - 13.-14. místo

Klára Kocourková - 13.-14. místo

 

3. kategorie, 2002-2003 (16 závodnic)

Adéla Burýšková - 7. místo

Karolína Kašparovská - 10. místo

 

4. kategorie, 2001 a starší (15 závodnic)

Nicole Dadáková - 9. místo

Hana Brožková - 12. místo

Martina Brožková - 15. místo

 

 

Májový pohár Brno (16.5.2015)

0. kategorie A, 2008 (17 závodnic)

Lada Šťovíčková - 1. místo

Antonie Škodová - 12. místo

 

1. kategorie B, 2007 (17 závodnic)

Barbora Bayerová - 11. místo

 

1. kategorie A, 2006 (16 závodnic)

Marina Mecerodová - 7. místo

 

Kategorie III.VTp, 2004-2006 (20 závodnic)

Barbora Neužilová - 14. místo

Veronika Gerišová - 16. místo

Natálie Kotzianová - 17. místo

Julie Ondrová - 19. místo

 

 

Městský přebor ZP (10.5.2015)

0. kategorie A, 2008 (17 závodnic)

Lada Šťovíčková - 2. místo

Sára Zitterbartová - 3. místo

Antonie Škodová - 12. místo

Karolína Zvejšková - 16. místo

 

1. kategorie, 2006-2007 (33 závodnic)

Marina Mecerodová - 6. místo

Zuzana Švejdová - 8. místo

Barbora Bayerová - 20. místo

Liliana Ullmannová - 24. místo

Nikola Straková - 25. místo

 

2. kategorie, 2004-2005 (12 závodnic)

Nela Kameníková - 3. místo

Denisa Martinková - 4. místo

Klára Kocourková - 6. místo

Michaela Sobotková - 8. místo

 

3. kategorie, 2002-2003 (8 závodnic)

Karolína Kašparovská - 2. místo

Adéla Burýšková - 7. místo

 

4. kategorie, 2001 a starší (7 závodnic)

Nicole Dadáková - 2. místo

Martina Brožková - 3. místo

Hana Brožková - 4. místo

 

 

Městský přebor KP (9.5.2015)

Kategorie III.VTp, 2004-2006 (16 závodnic)

Veronika Gerišová - 7. místo

Barbora Neužilová - 8. místo

Eva Rajská - 10. místo

Natálie Kotzianová - 11. místo

Tereza Balážová - 12. místo

Julie Ondrová - 13. místo

 

Kategorie II.VTp, 2002-2004 (15 závodnic)

Marta Klobásková - 6. místo

 

 

Přerovská stužka (19.4.2015)

Kategorie III.VTp, 2004-2006 (25 závodnic)

Barbora Neužilová - 3. místo

Tereza Balážová - 12. místo

Veronika Gerišová - 14. místo

Eva Rajská - 22. místo

 

Kategorie II.VTp, 2002-2004 (17 závodnic)

Marta Klobásková - 8. místo


 

Žďárská pampeliška (18.4.2015)

Kategorie 0.A, 2008 (19 závodnic)

Lada Šťovíčková - 4. místo

Sára Zitterbartová - 7. místo

Kateřina Pozdníková - 12. místo

 

Kategorie 1.B, 2007 (18 závodnic)

Viktorie Czudková - 13. místo

 

Kategorie 1.A, 2006 (22 závodnic)

Zuzana Švejdová - 7. místo

 

Kategorie 2, 2004-2005 (25 závodnic)

Klára Kocourková - 6. místo

Nela Kameníková - 11. místo

Karolína Vaněčková - 23. místo

 

Kategorie 3, 2002-2003 (8 závodnic)

Adéla Burýšková - 2. místo

Sabina Ognarová - 8. místo

 

Kategorie 4, 1999-2001 (13 závodnic)

Martina Brožková - 6. místo

Hana Brožková - 8. místo

 

Kategorie 5, 1998 a starší (6 závodnic)

Nicole Dadáková - 3. místo

 

 

Pohár města Kyjova (18.4.2015)

Kategorie 0.A, 2008 (14 závodnic)

Karolína Zvejšková - 7. místo

 

Kategorie 1.B, 2007 (14 závodnic)

Barbora Bayerová - 10. místo

Nikola Straková - 14. místo

 

Kategorie 1.A, 2006 (6 závodnic)

Natálie Starzyková - 3. místo

 

Kategorie 2.A, 2004 (6 závodnic)

Denisa Martinková - 6. místo

 

 

Velikonoční perníček (12.4.2015)

III.VTp, 2004-2006 (40 závodnic)

Tereza Balážová - 14. místo

Veronika Gerišová - 19. místo

Julie Ondrová - 21. místo

Barbora Neužilová - 23. místo

Eva Rajská - 29. místo

Natálie Kotzianová - 32. místo

 

II.VTp, 2002-2003 (35 závodnic)

Marta Klobásková - 18. místo

 

 

Břeclavský sněhulák (11.4.2015)

0. kategorie A, 2008 (28 závodnic)

Lada Šťovíčková - 5. místo

Sára Zitterbartová - 8. místo

Kateřina Pozdníková - 16. místo

Antonie Škodová - 22. místo

 

1. kategorie B, 2007 (19 závodnic)

Barbora Bayerová - 4. místo

Viktorie Czudková - 10. místo

Nikola Straková - 13. místo

 

1. kategorie A, 2006-2007 (34 závodnic)

Marina Mecerodová - 6. místo

Zuzana Švejdová - 14. místo

 

2. kategorie, 2004-2005 (22 závodnic)

Nela Kameníková - 14.-15. místo

Denisa Martínková - 14.-15. místo

Klára Kocourková - 16. místo

Michaela Sobotková - 22. místo

 

3. kategorie, 2002-2003 (16 závodnic)

Adéla Burýšková - 9. místo

Karolína Kašparovská - 11. místo

Sabina Ognarová - 16. místo

 

4. kategorie, 2001 a starší (16 závodnic)

Martina Brožková - 11. místo

Nicole Dadáková - 12. místo

Hana Brožková - 16. místo


 

Veselská stuha (22.3.2015)

Kategorie 0.A, 2008 (24 závodnic)

Lada Šťovíčková - 7. místo

Sára Zitterbartová - 13. místo

 

Kategorie III.VTp, 2004-2006 (20 závodnic)

Veronika Gerišová - 3. místo

Barbora Neužilová - 6. místo

 

Kategorie II.VTp, 2002-2003 (11 závodnic)

Marta Klobásková - 6. místo

 

 

Baby Cup (8.3.2015)

0. kategorie, 2008 a mladší (28 závodnic)

Sára Zitterbartová – 4. místo

Antonie Škodová – 14. místo

Lada Štovíčková – 15. místo

Elen Škarková – 21. místo

Karolína Zvejšková – 23. místo

Kateřina Pozdníková – 24. místo

 

1. Kategorie B, 2007 (21 závodnic)

Viktorie Czudková – 12. místo

Barbora Bayerová – 15. místo

Kristýna Červinková – 17. místo

Nela Hauserová – 20. místo

Aneta Růžičková – 21. místo

 

1. Kategorie A, 2006-2007 (33 závodnic)

Natálie Starzyková – 7. místo

Zuzana Švejdová – 9. místo

Marina Mecerodová – 21. místo

Liliana Ullmannová – 28. místo

 

2. Kategorie, 2004-2005 (20 závodnic)

Nela Kameníková – 7. místo

Klára Kocourková – 8. místo

Michaela Sobotková – 19. místo

Karolína Vaněčková – 20. místo

 

3. Kategorie, 2002-2003 (15 závodnic)

Adéla Burýšková – 5. místo

Karolína Kašparovská – 6. místo

Sabina Ognarová – 14. místo

 

4. Kategorie, 2001 a starší (14 závodnic)

Martina Brožková – 4. místo

Hana Brožková – 8. místo

Nicole Dadáková – 12. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2006 (24 závodnic)

Tereza Balážová – 3. místo

Barbora Neužilová – 4. místo

Veronika Gerišová – 5. místo

Julie Ondrová – 17. místo

Eva Rajská – 20. místo

Natálie Kotzianová – 22. místo

 

II.VTp kategorie, 2002-2004 (22 závodnic)

Marta Klobásková – 13. místo

 

 

Pohár nadějí města Brna (8.2.2015)

0. kategorie A, 2008 (8 závodnic)

Lada Šťovíčková - 2. místo

Sára Zitterbartová - 3. místo

Antonie Škodová - 5. místo

 

1. kategorie, 2006-2007 (11 závodnic)

Zuzana Švejdová - 1. místo

Marina Macerodová - 5. místo

 

2. kategorie, 2004-2005 (7 závodnic)

Denisa Martinková - 3. místo

Klára Kocourková - 4. místo

 

3. kategorie, 2002-2003 (7 závodnic)

Karolína Kašparovská - 2. místo

Adéla Burýšková - 4. místo

 

4. kategorie, 2001 a starší (5 závodnic)

Nicole Dadáková - 2. místo

Hana Brožková - 3. místo

Martina Brožková - 4. místo