Jaro 2016
Májový pohár (14.5.2016)
0. kategorie B, 2010 a mladší (12 závodnic)
Sára Bublová - 2. místo
Tereza Zemánková - 5. místo
Nicol Zitterbartová - 6. místo
Laura Zornik - 7. místo
0. kategorie A, 2009 (12 závodnic)
Karin Machatová - 5. místo
Sofie Burdjuch - 6. místo
1. kategorie B, 2008 (11 závodnic)
Lada Šťovíčková - 3. místo
Sára Zitterbartová - 5. místo
III. VTp kategorie, 2003-2004 (18 závodnic)
Barbora Neužilová - 8. místo
Veronika Gerišová - 15. místo
Oblastní přebor KP (8.5.2016)
Kategorie II. VTp, 2005-2007 (25 závodnic)
Julie Ondrová - 9. místo
Kategorie III.VTp, 2003-2004 (34 závodnic)
Marta Klobásková - 7. místo
Tereza Balážová - 23. místo
Oblastní přebor ZP (7.5.2016)
0. kategorie B, 2010 a mladší (21 závodnic)
Nicol Zitterbartová - 11. místo
0. kategorie A, 2009 (35 závodnic)
Veronika Šimlová - 9. místo
Karin Machatová - 10. místo
Sofie Burdjuch - 17. místo
Adéla Moskalová - 30. místo
1. kategorie, 2007-2008 (50 závodnic)
Viktorie Czudková - 14. místo
Lada Šťovíčková - 30. místo
Antonie Škodová - 37. místo
Sára Zitterbartová - 39. místo
Kateřina Pozdníková - 50. místo
2. kategorie, 2005-2006 (23 závodnic)
Klára Kocourková - 6. místo
Nela Kameníková - 8. místo
Zuzana Švejdová - 15. místo
Michaela Sobotková - 16. místo
3. kategorie, 2003-2004 (15 závodnic)
Sabina Ognarová - 11. místo
Denisa Martinková - 12. místo
4. kategorie, 2002 a starší (15 závodnic)
Martina Brožková - 7. místo
Nicole Dadáková - 9. místo
Karolína Kašparovská - 10. místo
Hana Brožková - 13. místo
Městský přebor ZP (24.4.2016)
0. kategorie B, 2010 a mladší (13 závodnic)
Laura Zornik - 2. místo
Anna Bojdová - 6. místo
Nicol Ziiterbartová - 8. místo
0. kategorie A, 2009 (22 závodnic)
Sofie Burdjuch - 3. místo
Karin Machatová - 4. místo
Veronika Šimlová - 5. místo
Adéla Moskalová - 14. místo
1. kategorie, 2007-2008 (30 závodnic)
Lada Šťovíčková - 7. místo
Sára Zitterbartová - 12. místo
Viktorie Czudková - 14. místo
Kateřina Pozdníková - 18. místo
Antonie Škodová - 21. místo
Nela Hauserová - 26. místo
2. kategorie, 2005-2006 (12 závodnic)
Klára Kocourková - 1. místo a titul přebornice města Brna
Nela Kameníková - 3. místo
Michaela Sobotková - 4. místo
Zuzana Švejdová - 5. místo
Liliana Ullmannová - 8. místo
3. kategorie, 2003-2004 (7 závodnic)
Sabina Ognarová - 4. místo
4. kategorie, 2002 a starší (11 závodnic)
Martina Brožková - 3. místo
Adéla Burýšková - 5. místo
Nicole Dadáková - 6. místo
Karolína Kašparovská - 7. místo
Hana Brožková - 8. místo
Kohoutovický pohárek (17.4.2016)
0. kategorie B, 2010 a mladší (8 závodnic) - sestava bez náčiní
Tereza Zemánková - 2. místo
Nicol Zitterbartová - 3. místo
Anna Bojdová - 5. místo
0. kategorie B, 2010 a mladší (9 závodnic) - akrobacie
Tereza Zemnáková - 2. místo
Anna Bojdová - 4. místo
Nicol Zitterbartová - 5. místo
0. kategorie A, 2009 (11 závodnic)
Veronika Šimlová - 1. místo
Sofie Burdjuch - 2. místo
Karin Machatová - 3. místo
1. kategorie, 2008 (9 závodnic)
Sára Zitterbartová - 3. místo
Kateřina Pozdníková - 4. místo
Antonie Škodová - 6. místo
Městský přebor KP (16.4.2016)
II. VTp kategorie, 2005-2007 (11 závodnic)
Julie Ondrová - 7.-8. místo
III.VTp kategorie, 2003-2004 (24 závodnic)
Marta Klobásková - 4. místo
Tereza Balážová - 9. místo
Barbora Neužilová - 13. místo
Veronika Gerišová - 17. místo
Pohár města Kyjova (16.4.2016)
0. kategorie C, 2011 (9 závodnic)
Laura Zornik - 1. místo
Anna Bojdová - 4. místo
0. kategorie B, 2010 (27 závodnic)
Nicol Zitterbartová - 7. místo
Tereza Zemánková - 13. místo
0. kategorie A, 2009 (40 závodnic)
Veronika Šimlová - 7. místo
Karin Machatová - 18. místo
Sofie Burdjuch - 25. místo
1. kategorie C, 2008 (9 závodnic)
Sára Zitterbartová - 1. místo
Antonie Škodová - 3. místo
Kateřina Pozdníková - 4. místo
Karolína Beníčková - 7. místo
1. kategorie B, 2008 (22 závodnic)
Lada Šťovíčková - 2. místo
1. kategorie A, 2007 (18 závodnic)
Viktorie Czudková - 7. místo
Nela Hauserová - 10. místo
2. kategorie B, 2006 (9 závodnic)
Zuzana Švejdová - 1. místo
Aneta Růžičková - 8. místo
2. kategorie A, 2005 (14 závodnic)
Nela Kameníková - 4. místo
Klára Kocourková - 8. místo
Michaela Sbotková - 12. místo
3. kategorie A, 2003 (6 závodnic)
Sabina Ognarová - 6. místo
4. kategorie B, 2002 (5 závodnic)
Karolína Kašparovská - 2. místo
Adéla Burýšková - 3. místo
4. kategorie A, 2001 a starší (7 závodnic)
Martina Brožková - 4. místo
Hana Brožková - 6. místo
Nicole Dadáková - 7. místo
Velikonoční perníček (10.4.2016)
I.VTp kategorie, 2007-2009 (21 závodnic)
Lada Šťovíčková - 6. místo
Viktorie Czudková - 9. místo
Sára Zitterbartová - 19. místo
II.VTp kategorie, 2005-2007 (30 závodnic)
Julie Ondrová - 20. místo
III.VTp kategorie, 2003-2005 (39 závodnic)
Marta Klobásková - 5.-7. místo
Tereza Balážová - 25. místo
Veronika Gerišová - 26. místo
Barbora Neužilová - 29. místo
Břeclavský sněhulák (9.4.2016)
0. kategorie C, 2011 (3 závodnice)
Laura Zornik - 1. místo
0. kategorie B, 2010 (16 závodnic)
Nicol Zitterbartová - 8. místo
0. kategorie A, 2009 (23 závodnic)
Karina Machatová - 3. místo
Veronika Šimlová - 8. místo
Adéla Moskalová - 21. místo
1. kategorie B, 2008 (25 závodnic)
Lada Šťovíčková - 1. místo
Sára Zitterbartová - 1. místo
Kateřina Pozdníková - 4. místo
Antonie Škodová - 10.-12. místo
Karolína Beníčková - 25. místo
1. kategorie A, 2007 (22 závodnic)
Viktorie Czudková - 9. místo
Nela Hauserová - 16. místo
2. kategorie, 2005-2006 (29 závodnic)
Nela Kameníková - 7. místo
Michaela Sobotková - 17. místo
Zuzana Švejdová - 20. místo
Liliana Ullmannová - 26. místo
Zlínský střevíček (3.4.2016)
0. kategorie B, 2010 a mladší (21 závodnic)
Sára Bublová - 3. místo
Nicol Zitterbartová - 4.místo
0. kategorie A, 2009 (30 závodnic)
Karin Machatová - 9. místo
Veronika Šimlová - 14.-15. místo
1. kategorie, 2007-2008 (34 závodnic)
Sára Zitterbartová - 11. místo
2. kategorie, 2005-2006 (16 závodnic)
Nela Kameníková - 4. místo
4. kategorie, 2002 a starší (12 závodnic)
Martina Brožková - 4. místo
Nicole Dadáková - 9. místo
Baby cup 2016 (2.4.2016)
0. kategorie B, 2010 a mladší (24 závodnic)
Sára Bublová - 1. místo
Laura Zornik - 6.-8. místo
Tereza Zemánková - 6.-8. místo
Anna Bojdová - 9.-11. místo
Nicol Zitterbartová - 13. místo
0. kategorie A, 2009 (29 závodnic)
Karin Machatová - 3. místo
Veronika Šimlová - 7. místo
Sofie Burdjuch - 11. místo
Adéla Moskalová - 14. místo
1. kategorie B, 2008 (20 závodnic)
Lada Šťovíčková - 1. místo
Sára Zitterbartová - 2. místo
Kateřina Pozdníková - 5. místo
Antonie Škodová - 12. místo
Kristýna Šotková - 18. místo
Karolína Beníčková - 20. místo
1. kategorie A, 2007 (21 závodnic)
Viktorie Czudková - 5. místo
Nela Hauserová - 18. místo
2. kategorie, 2005-2006 (33 závodnic)
Klára Kocourková - 2. místo
Michaela Sobotková - 5. místo
Nela Kameníková - 6. místo
Liliana Ullmannová - 16.-18. místo
Zuzana Švejdová - 23. místo
Aneta Růžičková - 32. místo
3. kategorie, 2003-2004 (20 závodnic)
Sabina Ognarová - 11. místo
Denisa Martinková - 14. místo
4. kategorie, 2002 a starší (22 závodnic)
Adéla Burýšková - 6. místo
Martina Brožková - 7. místo
Nicole Dadáková - 12. místo
Hana Brožková - 16. místo
Karolína Kašparovská - 18. místo
I.VTp kategorie, 2007-2009 (15 závodnic)
Viktorie Czudková - 4. místo
Lada Šťovíčková - 10. místo
Sára Zitterbartová - 13. místo
II.VTp kategorie, 2005-2007 (19 závodnic)
Julie Ondrová - 13. místo
III.VTp kategorie, 2003-2005 (20 závodnic)
Marta Klobásková - 1. místo
Barbora Neužilová - 9. místo
Tereza Balážová - 12. místo
Veronika Gerišová - 16. místo
Veselská stuha (20.3.2016)
I.VTp kategorie, 2007-2009 (12 závodnic)
Viktorie Czudková - 7. místo
II.VTp kategorie, 2005-2006 (25 závodnic)
Julie Ondrová - 13. místo
III.VTp kategorie, 2003-2004 (18 závodnic)
Marta Klobásková - 2. místo
Barbora Neužilová - 15. místo
0. kategorie B, 2010 a mladší (15 závodnic)
Sára Bublová - 6. místo
Nicol Zitterbartová - 8. místo
0. kategorie A, 2009 (18 závodnic)
Veronika Šimlová - 3. místo
Karin Machatová - 14. místo
1. kategorie B, 2008 (18 závodnic)
Lada Šťovíčková - 1. místo
Sára Zitterbartová - 2. místo
1. kategorie A, 2007 (15 závodnic)
Nela Hauserová - 11. místo
Pohár nadějí města Brna (20.3.2016)
0. kategorie A, 2009 (7 závodnic)
Sofie Burdjuch - 4. místo
1. kategorie, 2007-2008 (15 závodnic)
Kateřina Pozdníková - 11. místo
Antonie Škodová - 14. místo
2. kategorie, 2005-2006 (8 závodnic)
Klára Kocourková - 2. místo
Michaela Sobotková - 3. místo
Zuzana Švejdová - 4. místo
Nela Kameníková - 5. místo
3. kategorie, 2003-2004 (3 závodnice)
Sabina Ognarová - 2. místo
4. kategorie, 2002 a starší (8 závodnic)
Nicole Dadáková - 3. místo
Adéla Burýšková - 4. místo
Hana Brožková - 5. místo
Martina Brožková - 7. místo
Karolína Kašparovská - 8. místo