Jaro 2017

 

Mistrovství ČR v základním programu Dubňany(3.6.2017)

1. kategorie, 2008-2009 (25 závodnic)

Lada Šťovíčková - 2. místo a titul vícemistryně ČR

Lucie Říhová - 4. místo

 

2. kategorie, 2006-2007 (25 závodnic)

Zuzana Švejdová - 11. místo

 

4. kategorie, 2003 a starší (25 závodnic)

Adéla Burýšková - 10. místo

Hana Brožková - 11. místo

Nicole Dadáková - 14. místo

 

Soutěž družstev (25 družstev)

JM 2 (Zuzana Švejdová, Adéla Burýšková) - 3. místo

JM 4 (Lada Šťovíčková, Hana Brožková)  - 4. místo

JM 3 (Lucie Říhová, Nicole Dadáková) - 10. místo

 

Oblastní přebor KP (21.5.2017)

II.VTp kategorie, 2006-2007 (35 závodnic)

Viktorie Czudková - 20. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2005 (29 závodnic)

Veronika Gerišová - 9. místo

Barbora Neužilová - 14. místo

Julie Ondrová - 22. místo

 

IV.VTp kategorie, 2001-2003 (27 závodnic)

Marta Klobásková - 12. místo

Martina Brožková - 17. místo

 

Oblastní přebor ZP (20.5.2017)

0. kategorie B, 2011 a mladší (34 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo a titul přebornice Jihomoravské a Zlínské oblasti

Veronika Lopraisová - 4. místo

Adéla Zubková - 13. místo

Veronika Košábková - 14. místo

Ema Vaňková - 19. místo

 

0. kategorie A, 2010 (34 závodnic)

Sára Bublová - 5. místo

Nicol Zitterbartová - 29. místo

 

1. kategorie, 2008-2009 (52 závodnic)

Lucie Říhová - 3. místo a postup na MČR

Lada Šťovíčková - 4. místo a postup na MČR

Veronika Šimlová - 6. místo a náhradnice pro postup na MČR

Sára Zitterbartová - 12. místo

Antonie Škodová - 31. místo

Adéla Moskalová - 41. místo

Sofie Burdjuch - 46. místo

Karin Machatová - 47. místo

Barbora Kolářová - 52. místo


2. kategorie, 2006-2007 (28 závodnic)

Zuzana Švejdová - 2. místo a postup na MČR

Natálie Starzyková - 13. místo

Nela Hauserová - 17. místo

Kristýna Šotková - 21. místo

 

3. kategorie, 2004-2005 (19 závodnic)

Michaela Sobotková - 7. místo

Klára Kocourková - 10. místo

Denisa Martinková - 11. místo

Nela Kameníková - 14. místo

 

4. kategorie, 2003 a starší (8 závodnic)

Adéla Burýšková - 2. místo a postup na MČR

Nicole Dadáková - 3. místo a postup na MČR

Hana Brožková - 4. místo a postup na MČR

Karolína Kašparovská - 6. místo a náhradnice pro postup na MČR

 

Májový pohár (13.5.2017)

Základní program

0. kategorie B, 2011 a mladší (8 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo

Veronika Lopraisová - 4. místo

 

0. kategorie A, 2010 (16 závodnic)

Sára Bublová - 3. místo

 

1. kategorie B, 2009 (15 závodnic)

Lucie Říhová - 3. místo

Veronika Šimlová - 5. místo

 

1. kategorie A, 2008-2009 (19 závodnic)

Antonie Škodová - 14. místo

Kristýna Kavlíková - 17. místo

 

Kombinovaný program

II.VTp kategorie, 2006-2007 (22 závodnic)

Viktorie Czudková - 13. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2005 (18 závodnic)

Veronika Gerišová - 7. místo

Barbora Neužilová - 10. místo

 

IV.VTp kategorie, 2001-2003 (19 závodnic)

Martina Brožková - 14. místo

 

Městský přebor KP (8.5.2017)

II.VTp kategorie, 2006-2007 (31 závodnic)

Viktorie Czudková - 19. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2005 (20 závodnic)

Veronika Gerišová - 9. místo

Barbora Neužilová - 11. místo

Julie Ondrová - 13. místo

 

IV.VTp kategorie, 2001-2003 (16 závodnic)

Marta Klobásková - 8. místo

Martina Brožková - 14. místo

 

Městský přebor ZP (6.5.2017)

0. kategorie B, 2011 a mladší (19 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo

Veronika Lopraisová - 2. místo

Ema Vaňková - 6.-7. místo

Veronika Košábková - 8. místo

Adéla Zubková - 9. místo

 

0. kategorie A, 2010 (22 závodnic)

Sára Bublová - 1. místo

Melisa Zaťko - 4. místo

Nicol Zitterbartová - 7. místo

 

1. kategorie, 2008-2009 (25 závodnic)

Lada Šťovíčková - 2. místo

Sára Zitterbartová - 3. místo

Veronika Šimlová - 8. místo

Antonie Škodová - 10. místo

Adéla Moskalová - 18. místo

Karin Machatová - 20. místo

Sofie Burdjuch - 22. místo

Barbora Kolářová - 23. místo


2. kategorie, 2006-2007 (15 závodnic)

Zuzana Švejdová - 1. místo

Natálie Starzyková - 4. místo

Nela Hauserová - 6. místo

Kristýna Šotková - 9. místo

Liliana Ullmannová - 11. místo

Aneta Růžičková - 12. místo

 

3. kategorie, 2004-2005 (9 závodnic)

Klára Kocourková - 1. místo

Nela Kameníková - 2. místo

Michaela Sobotková - 3. místo

 

4. kategorie, 2003 a starší (6 závodnic)

Nicole Dadáková - 1. místo

Karolína Kašparovská - 2. místo

Adéla Burýšková - 3. místo

Hana Brožková - 4. místo

 

Zlínský střevíček (29.4.2017)

0. kategorie B, 2011 a mladší (27 závodnic)

Laura Zornik - 5. místo

Veronika Lopraisová - 8. místo

Veronika Košábková - 11.-12. místo

Ema Vaňková - 11.-12. místo

Adéla Zubková - 14. místo

Elen Stará - 19. místo

 

0. kategorie A, 2010 (29 závodnic)

Sára Bublová - 3. místo

Melisa Zaťko - 15. místo

 

1. kategorie, 2008-2009 (47 závodnic)

Lucie Říhová - 5. místo

Lada Šťovíčková - 11. místo

Antonie Škodová - 16. místo

Veronika Šimlová - 18. místo

Kateřina Pozdníková - 19. místo

Adéla Moskalová - 37. místo

Karin Machatová - 44. místo


2. kategorie, 2006-2007 (26 závodnic)

Zuzana Švejdová - 2. místo

Natálie Starzyková - 8. místo

Nela Hauserová - 10. místo

 

Žďárská pampeliška (22.4.2017)

0. kategorie B, 2011 a mladší (21 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo

Adéla Zubková - 6. místo

Elen Stará - 9. místo

Veronika Košábková - 11. místo

 

0. kategorie A, 2010 (33 závodnic)

Melisa Zaťko - 6. místo

Sára Bublová - 8.-9. místo

 

1. kategorie B, 2009 (25 závodnic)

Veronika Šimlová - 5. místo

Lucie Říhová - 7.-9. místo

Adéla Moskalová - 15. místo

Karin Machatová - 16. místo

Sofie Burdjuch - 19. místo

 

1. kategorie A, 2008-2009 (23 závodnic)

Lada Šťovíčková - 2. místo

Antonie Škodová - 4. místo


2. kategorie, 2006-2007 (29 závodnic)

Zuzana Švejdová - 1. místo

Nela Hauserová - 14. místo

Kristýna Šotková - 18.-19. místo

Aneta Růžičková - 21. místo

 

3. kategorie, 2004-2005 (21 závodnic)

Denisa Martinková - 6. místo

Nela Kameníková - 7. místo

Michaela Sobotková - 10. místo

Klára Kocourková - 13. místo

 

4. kategorie, 2001-2003 (16 závodnic)

Adéla Burýšková - 1. místo

Karolína Kašparovská - 8. místo

 

5. kategorie, 2000 a starší (5 závodnic)

Nicole Dadáková - 3. místo

Hana Brožková - 4. místo

 

Jarní pohár ASPV (14.4.2017)

I.VTp kategorie, 2008-2009 (11 závodnic) - pouze sestava BN

Lada Šťovíčková - 1. místo

Antonie Škodová - 9. místo

 

II.VTp kategorie, 2006-2007

Viktorie Czudková - 9. místo za sestavu BN (22 závodnic)

                          - 4. místo za sestavu se švihadlem (15 závodnic)

 

III.VTp kategorie, 2004-2005

Veronika Gerišová - 4. místo za sestavu s obručí (15 závodnic)

                          - 4. místo za sestavu s míčem (6 závodnic)

Julie Ondrová - 13. místo za sestavu s obručí (15 závodnic)

                    - 6. místo za sestavu s míčem (6 závodnic)

 

IV.VTp kategorie, 2001-2003 

Martina Brožková - 9. místo za sestavu se stuhou (16 závodnic)    

                         - 5. místo za sestavu s kužely (13 závodnic)

Marta Klobásková - 6. místo za sestavu se stuhou (16 závodnic)    

                         - 7. místo za sestavu s kužely (13 závodnic)

 

Velikonoční perníček (9.4.2017)

II.VTp kategorie, 2006-2007 (32 závodnic)

Viktorie Czudková - 23. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2005 (30 závodnic)

Veronika Gerišová - 14. místo

Tereza Balážová - 18. místo

Julie Ondrová - 29. místo

 

IV.VTp kategorie, 2001-2003 (26 závodnic)

Martina Brožková - 22. místo

 

Břeclavský sněhulák (8.4.2017)

0. kategorie B, 2011 a mladší (26 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo

Veronika Lopraisová - 6. místo

Adéla Zubková - 16. místo

Elen Stará - 18. místo

Julie Fišerová - 22. místo (2. ze závodnic ročníku 2012)

 

0. kategorie A, 2010 (38 závodnic)

Sára Bublová - 3. místo

Nicol Zitterbartová - 10. místo

Melisa Zaťko - 13. místo

 

1. kategorie B, 2009 (14 závodnic)

Lucie Říhová - 1. místo

Karin Machatová - 3. místo

Sofie Burdjuch - 5. místo

Adéla Moskalová - 8. místo

 

1. kategorie A, 2008-2009 (35 závodnic)

Lada Šťovíčková - 1. místo

Sára Zitterbartová - 8. místo

Kateřina Pozdníková - 12.-13. místo

Antonie Škodová - 14. místo


2. kategorie, 2006-2007 (29 závodnic)

Zuzana Švejdová - 1. místo

Natálie Starzyková - 9. místo

Nela Hauserová - 13. místo

Liliana Ullmannová - 19. místo

Kristýna Šotková - 22. místo

Aneta Růžičková - 24. místo

 

3. kategorie, 2004-2005 (21 závodnic)

Nela Kameníková - 8. místo

Michaela Sobotková - 9. místo

Denisa Martinková - 14. místo

Klára Kocourková - 21. místo (odcvičená pouze 1 sestava)

 

Veselská stuha (2.4.2017)

0. kategorie B, 2011 a mladší (6 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo

Veronika Košábková - 2. místo

 

0. kategorie A, 2010 (13 závodnic)

Sára Bublová - 1. místo

Nicol Zitterbartová - 2. místo

 

1. kategorie, 2008-2009 (17 závodnic)

Sára Zitterbartová - 6. místo

Antonie Škodová - 9. místo

 

II.VTp kategorie, 2006-2007 (20 závodnic)

Viktorie Czudková - 18. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2005 (19 závodnic)

Veronika Gerišová - 6. místo

Barbora Neužilová - 10. místo (v sestavě s míčem 3. místo)

 

IV. VTp kategorie, 2001-2003 (19 závodnic)

Martina Brožková - 6. místo

Marta Klobásková - 9. místo

 

Pohár města Kyjova (1.4.2017)

0. kategorie B, 2011 (20 závodnic)

Veronika Lopraisová - 2. místo

Elen Stará - 9. místo

Ema Vaňková - 10.-11. místo

Veronika Košábková - 13. místo

 

0. kategorie A, 2010 (29 závodnic)

Sára Bublová - 1. místo

Nicol Zitterbartová - 13. místo

Melisa Zaťko - 14. místo

 

1. kategorie C, 2009 (13 závodnic)

Veronika Šimlová - 1. místo

Lucie Říhová - 3. místo

Sofie Burdjuch - 4. místo

Barbora Kloářová - 11. místo

 

1. kategorie A, 2008 (22 závodnic)

Lada Šťovíčková - 3. místo

Sára Zitterbartová - 5. místo

Antonie Škodová - 7. místo

Kateřina Pozdníková - 17. místo

 

2. kategorie B, 2007 (21 závodnic)

Nela Hauserová - 13. místo

Kristýna Šotková - 18. místo

 

2. kategorie A, 2006 (10 závodnic)

Zuzana Švejdová - 2. místo

Natálie Starzyková - 4. místo

Liliana Ullmannová - 7. místo

Aneta Růžičková - 10. místo

 

3. kategorie B, 2005 (12 závodnic)

Klára Kocourková - 6. místo

Nela Kameníková - 9. místo

Michaela Sobotková - 10. místo

 

3. kategorie A, 2004 (9 závodnic)

Denisa Martinková - 5. místo

 

4. kategorie B, 2002-2003 (7 závodnic)

Adéla Burýšková - 2. místo

Karolína Kašparovská - 3. místo

 

4. kategorie A, 2001 a starší (3 závodnice)

Nicole Dadáková - 1. místo

Hana Brožková - 3. místo

 

BABY CUP (25. - 26.3.2017)

Kombinovaný program - 25.3.2017

I.VTp kategorie, 2008 a mladší (18 závodnic)

Lada Šťovíčková - 2.-3. místo

Antonie Škodová - 10.-11. místo

Sára Zitterbartová - 12.-13. místo

Kateřina Pozdníková - 15. místo

 

II.VTp kategorie, 2006-2007 (22 závodnic)

Viktorie Czudková - 13. místo

 

III.VTp kategorie, 2004-2005 (25 závodnic)

Barbora Neužilová - 9. místo

Tereza Balážová - 12. místo

Veronika Gerišová - 14. místo

Julie Ondrová - 18. místo

 

IV.VTp kategorie, 2001-2003 (18 závodnic)

Marta Klobásková - 10. místo

Martina Brožková - 15. místo

 

Základní program - 26.3.2017

0. kategorie B, 2011 a mladší (20 závodnic)

Laura Zornik - 1. místo

Veronika Lopraisová - 2. místo

Veronika Košábková - 3. místo

Ema Vaňková - 9.-12. místo

Elen Stará - 14. místo

 

0. kategorie A, 2010 (24 závodnic)

Nicol Zitterbartová - 6.-7. místo

Melisa Zaťko - 18. místo

 

1. kategorie B, 2009 (21 závodnic)

Lucie Říhová - 7. místo

Sofie Burdjuch - 9. místo

Veronika Šimlová - 10. místo

Barbora Kolářová - 17. místo

Adéla Moskalová - 18. místo

Karin Machatová - 21. místo

 

1. kategorie A, 2008-2009 (25 závodnic)

Lada Šťovíčková - 1. místo

Sára Zitterbartová - 2. místo

Antonie Škodová - 5.-6. místo

Kateřina Pozdníková - 11.-12. místo


2. kategorie, 2006-2007 (23 závodnic)

Natálie Starzyková - 3. místo

Zuzana Švejdová - 4. místo

Liliana Ullmannová - 5. místo

Nela Hauserová - 10.-13. místo

Kristýna Šotková - 16. místo

Aneta Růžičková - 18. místo

 

3. kategorie, 2004-2005 (17 závodnic)

Klára Kocourková - 3. místo

Denisa Martinková - 6. místo

Michaela Sobotková - 7. místo

Nela Kameníková - 8.-9. místo

 

4. kategorie, 2003 a starší (17 závodnic)

Karolína Kašparovská - 5. místo

Nicole Dadáková - 6. místo

Hana Brožková - 15. místo

 

Trolls Cup (11.3.2017)

0. Kategorie A, 2010 (2 závodnice)

Sára Bublová - 1. místo

 

1. kategorie, 2008-2009 (8 závodnic)

Sára Zitterbartová - 1.-2. místo

Lada Šťovíčková - 3. místo

 

2. kategorie, 2006-2007 (7 závodnic)

Zuzana Švejdová - 3. místo

 

4. kategorie, 2003 a starší (3 závodnice)

Adéla Burýšková - 1. místo